Gotowy na studnie głębinowe? Bo my tak.

Dowiedz się więcej

Kompleksowe studnie głębinowe

Dowiedz się więcej

Od odwiertu po instalację i filtry

Dowiedz się więcej

Zadbamy o wodę dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

Innowacyjne technologie

Dowiedz się więcej

Profesjonalne studnie głębinowe?
Wybieraj najlepszych!

Grupa Leonarczyk tworzy studnie głębinowe od 17 lat. Nasz personel składa się z doświadczonych fachowców, posiadających szeroką wiedzę merytoryczną. Dbamy o prestiż, solidność, staranność i schludność wykonywanych prac. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie hydrogeologii i geodezji.

Nasze studnie głębinowe to idealne połączenie najwyższej jakości i najniższej ceny. Wszystko to za sprawą naszej wyjątkowej elastyczności i indywidualnego podejścia do klienta. Dostosowujemy się do potrzeb i możliwości każdej zainteresowanej naszymi usługami osoby, traktując ją z szacunkiem i gwarantując pełną satysfakcję z wykonanych prac.

Studnie głębinowe

 • kompleksowe wykonanie od odwiertu po pompę
 • studnie o różnych średnicach
 • odwierty studni na płuczkę i młotkiem
 • najlepsza jakość i materiały

Szczegóły

Odwierty pod pompy ciepła

 • kompleksowe wykonanie odwiertu wraz z uzbrojeniem

Szczegóły

Pompy głębinowe

 • profesjonalne doradztwo
 • szeroki wybór
 • montaż i zabudowa
 • bezpośredni importer

Szczegóły

Akcesoria studzienne

 • obudowy studzienne
 • głowice studzienne
 • zbiorniki hydroforowe
 • osprzęt do pomp i zbiorników

Szczegóły

Studnie głębinowe od A do Z.

Stworzymy Twoją studnię głębinową od odwiertu po zamontowanie i skonfigurowanie armatury. Korzystamy przy tym ze sprawdzonych i trwałych rozwiązań.

Wykonujemy studnie głębinowe o różnych średnicach:

 • dla klientów indywidualnych – na szeroko rozumiane potrzeby gospodarstwa domowego,
 • dla instytucji rządowych, samorządowych i ich jednostek organizacyjnych,
 • dla zakładów przemysłowych,
 • dla rolnictwa i na potrzeby zakładów hodowlanych,
 • na potrzeby związane z nawadnianiem boisk i innych obiektów sportowych,
 • do ogrodowych systemów nawadniających.
Cennik studni głębinowychCennik studni głębinowych Umiejscowienie studni głębinowychUmiejscowienie studni głębinowych

Kompleksowa realizacja

Elementem, wyróżniającym nas pośród konkurencji, jest kompleksowość świadczonych usług. Za ich sprawą maksymalizujemy oczekiwane efekty, przy jednoczesnej minimalizacji nakładów inwestycyjnych z Państwa strony. Na życzenie klienta dokonujemy odwiertów, niezbędnych prac zabezpieczających i stabilizujących, a także montażu instalacji studziennych, pomp głębinowych, których jesteśmy bezpośrednim importerem, aż do prac wykończeniowych, z podłączeniem studni do instalacji wodociągowej Państwa nieruchomości, włącznie.

Profesjonalne podejście

Przy realizacji zleconych nam zadań korzystamy z map geologicznych, hydrogeologicznych i topograficznych. W połączeniu z naszym doświadczeniem i starannie prowadzonym wywiadem środowiskowym, pozwalają nam one zoptymalizować miejsce projektowanych studni pod względem zasobów wodnych. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie hydrogeologii i geodezji.

16 lat doświadczenia

Od 2000 roku tworzymy solidne studnie głębinowe dla klientów ze Śląska i Małopolski. Na przestrzeni tych lat nauczyliśmy się bardzo wiele, ale ciągle też poszerzamy swoją wiedzę - między innymi uczestnicząc w międzynarodowych targach i szkoleniach.

Schludność prac

Bez niszczenia działki, kostki, ogrodu. W trakcie i po pracy zachowujemy należyty porządek.

Najwyższy stosunek cena do jakości

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Dostosowujemy się do potrzeb i możliwości każdej zainteresowanej naszymi usługami osoby, traktując ją z szacunkiem i gwarantując pełną satysfakcję z wykonanych prac. Zapewniamy doskonały kontakt nawet po zakończeniu współpracy.

Niezawodny sprzęt

Korzystamy z wiertnicy Geotec Rotomax L, która posiada wysokie osiągi przy jednoczesnych małych gabarytach i sporych możliwościach transportowych oraz wiertnicy Wirth 80, która przeszła szereg nowoczesnych modyfikacji, aby spełnić wysokie wymagania.

W przypadku, kiedy odwierty wykonuje się na obszarze z warstwami o podwyższonej twardości (kamień lub skała z zastosowaniem metody udarowo-obrotowej) wykorzystujemy kompresor.

Kompetentny zespół

Nasz personel składa się z doświadczonych fachowców, posiadających szeroką wiedzę merytoryczną i doświadczenie. Mając na względzie prestiż własny i dobro klienta, stawiamy na solidność, staranność i schludność świadczonych usług.

Atestowane materiały

Stosujemy materiały posiadające wszystkie niezbędne dopuszczenia i atesty (w tym rury PCV z atestem na wodę pitną o średnicy 125 mm lub 140 mm). Nasze płuczki wiertnicze sporządzane są na bazie materiałów płuczkowych, posiadających atesty higieniczne.

Studnie Głębinowe MARIUSZ LEONARCZYK
5.0
Based on 27 reviews
powered by Google
Piotr Brom.
Piotr Brom.
16:26 17 Apr 20
Firmę znalazłem z reklamy, jestem bardzo zadowolony pracownicy spisali się na medal, szybkie wykonanie studni, schludne wykonanie i ogrom wiedzy jaką posiada właściciel :-)
Joanna MB
Joanna MB
10:14 09 Feb 20
Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na tak rzetelną firmę. Szef to prawdziwa kopalnia wiedzy! Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i służy pomocą i radą. Ekipa zgrana i profesjonalna. Jeszcze raz dziękujemy!
michal milewski
michal milewski
09:11 27 Dec 19
Firma na 6+ :)- profesjonalny sprzęt i maszyny,- szybkość wykonania (1dzień),- doświadczenie i umiejętności (brak komplikacji w trakcie i po wykonaniu prac),- estetyka i solidne wykonanie studni i pompy,- gwarancja na wykonaną robotę i zamontowany sprzęt,- temat studni załatwiony od A do Z,Duży + za zgraną ekipę :)Dziękujemy bardzo za współpracę !
Kamil C
Kamil C
21:35 11 Nov 19
Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!!!!!
Adam Rozkosz
Adam Rozkosz
17:26 17 Sep 19
Firmę wyszukałem z internetu i nie ukrywam były pewnego rodzaju obawy,ale po pierwszym kontakcie z właścicielem firmy wiedziałem że będzie ok.Gdybym miał opisać w kilku słowach moją inwestycję: czysto,schludnie, terminowo ,bez zbędnych kosztów i fachowo.Jeżeli chodzi o wykonawcę czyli Grupę Leonarczyk kontakt bardzo miły i konkretny, goście znają się na rzeczy i wiedzą jak to robić po prostu fachowość na każdym kroku. Czy poleciłbym firmę , już to zrobiłem ,sąsiad skorzystał z ich usług i myślę że jest zadowolony.Pozdrawiam Grupę Leonarczyk i wszystkich nie zdecydowanych.
Katarzyna Wala
Katarzyna Wala
15:18 17 Jul 19
Jestem zachwycona ! Szczerze polecam..a z zasady polecam tylko ludzi i firmy , których później nie muszę się wstydzić !!!! Bardzo profesjonalna firma , pracownicy kompetentni, zaangażowani, punktualni. Szef wszystko dokładnie wyjaśnia, dba żeby każdy szczegół był zrozumiały i podejmowane decyzje były pewne. Pierwszy raz spotkałam się z firmą , w której człowiek nie czuje się naciągany ani że coś się wpycha na siłę. Bardzo duża wiedza Szefa i Pracowników - odpowiedź na każde pytanie i pomoc. Podczas pracy widać ,że każdy Pracownik wie za co jest odpowiedzialny i co ma robić . Dawno nie spotkałam tak dobrej i rzetelnej firmy , na której można naprawdę polegać. Bardzo dobra cena adekwatna do jakości usługi ,na dobrym poziomie. DZIĘKUJEMY !!!
Piotr
Piotr
13:27 08 Jul 19
Zdecydowanie polecam! Rzetelnie, profesionalnie i słownie. Dodatkowo bezpośredni dostęp oraz doradztwo w doborze pomp i urządzeń. Wszystko kompleksowo od A do Z. W efecie - wydajność studni znakomita. Sprawdzona Firma!
edek gwożdziewicz
edek gwożdziewicz
18:11 06 Jul 19
Solidna , rzetelna firma .Fachowe doradztwo ,bardzo dobry kontakt przed realizacją zamówienia jak i po.Szybko wykonana praca oraz krótki termin realizacji zlecenia .Polecam.
Następne Opinie

mgr inż. Damian Blacha Członek Zarządu, Bieruńskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.

Firma Leonarczyk wykonała dla nas instalację wody technologicznej. Zlecone prace zostały wykonane terminowo, solidnie, z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych, użyte materiały spełniały wszelkie wymagane normy zarówno od strony technicznej jak i jakościowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac.

Tomasz Górski Właściciel, New-Garden

Firma Leonarczyk wykonała dla nas studnię głębinową od odwiertu studni aż po zabudowę - wszystkie prace zostały zrealizowane terminowo, wykonano je z należytą starannością, w sposób profesjonalny i bezpieczny, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Rekomendujemy ją jako wiarygodnego i solidnego wykonawcę, którego można polecić do realizacji podobnych inwestycji.

Marek Gajewski Właściciel, Remontex

Profesjonalne podejście Wykonawcy do zadania, wykwalifikowana kadra techniczna i wykonawcza są gwarantem prawidłowego wykonania powierzonych robót, dlatego polecamy firmę Leonarczyk jako przedsiębiorstwo solidne, terminowe i świadczące najwyższą jakość usług. Jeśli studnie głębinowe to tylko z nimi.

Andrzej Saternus Burmistrz, Gmina Chełmek

Rekomenduję firmę Leonarczyk jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowana wykonania systemów nawadniania, studni głębinowych, odwiertów do studni. Doświadczona kadra, oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Potwierdzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych terminach.

mgr inż. Tadeusz Krzemień Prezes Zarządu, Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku

Firma Leonarczyk wykonała dla nas kompleksowe ujęcie wody w oparciu o studnie głębinową wraz z całym układem hydroforowym. Usługa została wykonana terminowo, z zachowaniem najwyższych standardów, a sympatyczny i miły kontakt z jej pracownikami był dodatkowym atutem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i zdecydowanie polecamy firmę Leonarczyk.

Kontakt


Grupa Leonarczyk

Studnie głębinowe
ul. Mickiewicza 2, 32-620 Brzeszcze
kom.: 502 318 815
e-mail: biuro@grupaleonarczyk.pl

Dane fakturowe

Mariusz Leonarczyk
ul. Pszczyńska 10
32-620 Brzeszcze
NIP: 652-130-07-36